e-Deliver 9 chassis

Maxus dysponuje szerokim wyborem elektrycznych samochodów dostawczych, a teraz rozszerza swoją ofertę. Całkowicie elektryczny e-Deliver 9 to bardzo elastyczna platforma, która będzie dostarczana z kilkoma różnymi specjalnymi adaptacjami. W Polsce oferowane będą wersje przebudowywane we współpracy z lokalnymi rekonstruktorami, konwersje będą składać się z solidnego i lekkiego materiału, aby zoptymalizować ładowność pojazdu.

Więcej informacji wkrótce!

Maksymalny komfort

Samochód zapewnia najwyższy w swojej klasie komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Kabina e-Deliver 9 zachwyca doskonałym komfortem siedzenia i wysoką jakością wykonania. Każdy użytkownik Maxusa e-Deliver 9 doświadczy komfortu samochodu osobowego w samochodzie dostawczym.

GWARANCJA

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego wszystkie samochody dostawcze Maxus
e-Deliver sprzedawane są z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 160 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

Skontaktuj się z nami

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat Maxus e-Deliver 9 chassis ? Wypełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z jednym z naszych Dealerów.

Wybierz dealera

Chciałbym skontaktować się w związku z

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus Polska będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.