eT90 pickup - już wkrótce

Pierwszy w Europie
elektryczny pickup
Kabina
5-osobowa

Maxus eT90 - pierwszy elektryczny pickup w Europie

Maxus eT90 to duży pickup z napędem elektrycznym, pięcioma wygodnymi miejscami dla kierowcy i pasażerów, muskularnym wyglądem i bogatą listą wyposażenia. Jest zintegrowany z dużym akumulatorem o pojemności 88,5 kWh netto, zapewniającym zasięg 330 km (WLTP). Dzięki ładowności 1000 kg i możliwości holowania sprawdzi się zarówno jako samochód rodzinny czy lifestylowy, jak i pick-up dla klientów biznesowych.

Pierwsze samochody będą dostarczone do klientów od końca 2022 roku, ale już wkrótce będzie można składać zamówienia. Cennik zostanie opublikowany już wkrótce.

Wyposażenie i bezpieczeństwo

Wnętrze Maxusa eT90 jest przestronne, oferuje nowoczesne i przemyślane rozwiązania. Na wyposażeniu znajduje się m.in. 10,3-calowy ekran dotykowy, 6-kierunkowa regulacja foteli zarówno dla kierowcy, jak i pasażera przedniego rzędu, Apple CarPlay, skórzane fotele oraz dwukierunkowo regulowana skórzana kierownica.

Wyposażenie i bezpieczeństwoMaxus przykłada również ogromną wagę do bezpieczeństwa. Model eT90 dysponuje między innymi elektroniczną kontrolą stabilizacji toru jazdy, kamerą cofania, czujnikami parkowania i układem kontroli prędkości zjazdu.

AKUMULATOR I ŁADOWANIE

Maxus eT90 jest dostarczany z akumulatorem o pojemności 88,5 kWh netto. Samochód można szybko naładować od 20 do 80% w ciągu 45 minut w normalnych temperaturach przy maksymalnej mocy ładowania 80 kW.

Model eT90 jest wyposażony w standardowe złącze ładowania CCS.

ZASIĘG I ZUŻYCIE ENERGII

Maxus eT90 oferuje zasięg 330* km (WLTP w cyklu mieszanym). Ponieważ eT90 posiada homologację typu N1 van jest poddawany testom WLTP z dużymi obciążeniami.

Dla porównania, samochody osobowe, testowane bez ładunku i pasażerów.

*Na zasięg wpływa wiele zmiennych, takich jak sposób jazdy, temperatura otoczenia, ciśnienie w oponach i inne uwarunkowania. Podany zasięg jest oparty na cyklu mieszanym według standardu WLTP.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące Maxusa eT90 pickup?

Wypełnij formularz kontaktowy.

Twoje pytanie

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus Polska będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.