100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD RODZINNY

6-osobowy
samochód rodzinny
Akumulator
70kWh
WLTP (mieszany/miejski)
360/437 km

DUŻY, W PEŁNI ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD RODZINNY

Maxus Euniq5 6-osobowy to w pełni elektryczny, przestronny i elastyczny samochód rodzinny z 6 miejscami siedzącymi z dużym bagażnikiem i imponującym komfortem. Ten samochód jest idealny dla rodzin, które oczekują zarówno dużej przestrzeni, jak i dobrego komfortu siedzenia zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Ponadto samochód ma zasięg 360-437 km (WLTP mieszany / miejski), a zatem jest samochodem zarówno do użytku w mieście, jak i na długich dystansach. Posiada akumulator o mocy 70 kW i można go szybko naładować od 30-80% w 35 minut.

WNĘTRZE
Doskonały komfort
siedzenia
Panoramiczny
szyberdach
Bezprzewodowe
ładowanie mobilne

Bezpieczeństwo

Maxus Euniq MPV ma bardzo wysoki poziom wyposażenia i posiada szereg pasywnych i aktywnych funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczne i bezproblemowe rozwiązanie.

Jest wyposażony między innymi w system automatycznego hamowania awaryjnego, elektroniczną kontrolę stabilności, system monitorowania martwego pola, tempomat adaptacyjny czy asystenta hamowania awaryjnego.

Zasięg i zużycie

6-miejscowy Euniq5 to elektryczny samochód rodzinny, który łączy w sobie przestronne wnętrze, duży zasięg i napęd elektryczny. Samochód dostarczany jest z zasięgiem 345-420 km* (WLTP mieszany/miejski) i jest dobrym wyborem niezależnie od tego czy jedziesz do i z pracy, czy na rodzinne wakacje.

*Na długość zasięgu ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim.

Ładowanie

Maxus Euniq5 6-osobowy ma pojemność baterii 70kWh. Czas ładowania przy podłączeniu DC od 30-80% liczony jest na ok. 35 minut. Wszystkie samochody firmy Maxus mają możliwość korzystania z szybkich ładowarek w standardzie CCS.

Gwarancja

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus Euniq MPV sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 200 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

Kolory

WHITE
BLACK
SILVER
POLAR ASH

Nasi Dealerzy

Chcesz skontaktować się z jednym z naszych Dealerów?

Posiadamy przedstawicieli na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Maxusie lub zostać jednym z naszych dealerów? Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie.

Twoje pytanie

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus Polska będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.