Rodzinny elektryczny samochód

WLTP (mieszany / miejski)*
260-356 km
Przestronny
7-osobowy samochód

ODKRYJ ŚWIAT Z MAXUSEM EUNIQ

Z 7 miejscami, zasięgiem od 260-356 km (WLTP mieszany / miejski)*, przestronną przestrzenią i nowoczesnym wnętrzem, Euniq MPV jest idealnym elektrycznym samochodem rodzinnym. Auto rozpędza się od 0-100 km/h w 9,5 sekundy i ma standard ładowania CCS.

IDEALNY SAMOCHÓD RODZINNY
Przestronny
bagażnik
Możliwość zamontowania
relingów dachowych
WNĘTRZE
Nowoczesne
wnętrze
Panoramiczny
szyberdach
Bezprzewodowa ładowarka
do telefonu

BEZPIECZEŃSTWO

Maxus Euniq MPV ma bardzo wysoki poziom wyposażenia i posiada szereg pasywnych i aktywnych systemów bezpieczeństwa:

Asystent hamowania awaryjnego (EBA)
System stabilizacji toru jazdy (ESC)
System automatycznego hamowania awaryjnego (AEB)
System monitorowania martwego pola
Tempomat adaptacyjny

ZASIĘG I ZUŻYCIE

Kto nie chciałby pojechać z całą rodziną samochodem elektrycznym do domku pod miastem?

Połączenie wystarczającej przestrzeni bagażowej, dalekiego zasięgu i napędu elektrycznego było do tej pory zarezerwowane wyłącznie w luksusowych autach.  Aż do teraz!

Dzięki wiodącemu w swojej klasie zasięgowi od 260 do 356 km (WLTP mieszany/miejski)*, Maxus Euniq to doskonały wybór – niezależnie od tego, czy jedziesz do i z pracy, do domku letniskowego pod miastem czy na rodzinne wakacje.

*Na długość zasięgu ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim i zależy od wybranego zestawu baterii oraz rozmiaru przestrzeni ładunkowej.

ŁADOWANIE

Maxus Euniq ma pojemność baterii 52,5 kWh. Czas ładowania przy przyłączu DC obliczany jest na ok. 30 minut i ok. 8 godzin z podłączeniem AC. Wszystkie pojazdy firmy Maxus mają możliwość korzystania z szybkich ładowarek w standardzie CCS.

Dostarczona przez firmę Maxus ładowarka awaryjna może pobierać z gniazdka maksymalnie 10A.

GWARANCJA

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus Euniq MPV sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 200 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy. Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

KOLORY

Black
Polar Ash
Silver
White

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Maxusie lub zostać jednym z naszych dealerów? Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie.

Twoje pytanie

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus Polska będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.