EUNIQ 6 SUV

Cena
od 224 900 PLN
Przestrzeń bagażowa
754 litry
Maksimum
wyposażenia

EUNIQ 6 SUV – Maksimum wszystkiego

Już jest dostępny, nowy Maxus Euniq 6!

To duży, elektryczny SUV, który doskonale sprawdzi się nie tylko w codziennej jeździe, ale i w długich podróżach. Dzięki największemu w swojej klasie bagażnikowi o pojemności 754 litrów i bardzo bogatemu pakietowi w standardzie jest idealnym samochodem elektrycznym dla całej rodziny.

Zamów już teraz za jedyne 224 900 zł.

Maksymalne wyposażenie

Euniq 6 ma szeroki i bogaty pakiet wyposażenia, który jest wliczonym w cenę samochodu. Pakiet ten obejmuje Apple CarPlay, elektryczny panoramiczny dach, nastrojowe oświetlenie wnętrza w 64 różnych kolorach, bezprzewodowe ładowanie mobilne, system bezkluczykowy Keyless Go, 6-kierunkową elektroniczną regulację fotela kierowcy oraz wnętrze z czarnej skóry.

Samochód posiada również szeroką gamę systemów wspomagania kierowcy, które zapewniają bezpieczną jazdę kierowcy i pasażerom. Wyposażony jest między innymi w tempomat adaptacyjny, kamerę parkowania 360°, ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu, ostrzeżenie o martwym polu, automatyczny system hamowania awaryjnego, przednie i tylne czujniki parkowania, elektroniczną kontrolę stabilności i szereg innych funkcji.

Otrzymujesz maksymalnie wyposażony pakiet Exclusive o wartości 30 000 zł za 0 zł.

Max samochód w atrakcyjnej cenie
Maksymalna
przestrzeń bagażowa
Maksymalny
pakiet wyposażenia
Maksymalna
technologia

Maksymalny rozmiar

Dzięki Euniq 6 otrzymujesz gigantycznego SUV-a z miejscem na wszystko, czego potrzebujesz – i jeszcze więcej!
Wymiary zewnętrzne samochodu to 4735 mm długości, 1860 mm szerokości i 1736 mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2760 mm, a prześwit 190 mm.

Wewnątrz znajduje się największy w tej klasie bagażnik o pojemności aż 754 litrów, dzięki temu brak miejsca nigdy nie jest problemem.

Zarówno kabina, jak i tylne siedzenia zapewniają dużą przestrzeń, z wystarczającą ilością miejsca na nogi i komfortową wysokością sufitu zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

 

Design

Nie ma wątpliwości, że Euniq 6 przykuwa uwagę na drodze. Ma nowoczesny wygląd, piękne linie oraz mocny i sportowy przód, co przekłada się na elegancki design.

Auto posiada m.in. technologię Full LED, 18” aluminiowe felgi oraz elektryczny panoramiczny szyberdach.

Bateria i ładowanie

SUV Euniq 6 jest wyposażony w akumulator o pojemności netto 70 kWh. Samochód ma wbudowaną ładowarkę o mocy 7,2 kW do ładowania w domu i udaje się go naładować od 30 do 80 proc. w 35 minut w normalnych temperaturach.

Samochód jest wyposażony w standard ładowania CCS.

 

Zasięg i zużycie

Euniq 6 jest dostarczany z zasięgiem od 345 do 465 km (WLTP mieszany/miejski)*, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do codziennych, jak i długich podróży.

* Na zasięg ma wpływ wiele zmiennych, takich jak sposób jazdy, temperatura, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres jest oparty na WLTP zarówno w cyklu kombinowanym, jak i miejskim. Specyfikacje zostaną zaktualizowane, gdy będzie dostępna ostateczna homologacja.

Kolory

WHITE
BLACK
RED
SILVER

Nasi dealerzy

Chcesz skontaktować się z jednym z naszych Dealerów?

Posiadamy przedstawicieli na terenie całego kraju.

Kontakt z Dealerem

Wypełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z jednym z naszych Dealerów.

Wybierz dealera

Chciałbym skontaktować się w związku z

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus Polska będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.