Deliver 9 Maksymalna przestrzeń i maksymalny komfort

Deliver 9 zachwyca nawet najbardziej wymagających kierowców przemyślaną ergonomią, doskonałym komfortem siedzenia i wysoką jakością.

DELIVER 9

Maxus Deliver 9 to nowoczesny, zaawansowany i niezawodny samochód dostawczy. Dzięki imponującej pojemności ładunkowej i doskonałym osiągom, Deliver 9 dostarczy Twój ładunek. Niezależnie od tego, co przewozisz Deliver 9 jest zawsze gotowy do wykonania zadania.

Ultranowoczesny 2,0-litrowy turbodoładowany silnik wysokoprężny spełnia najnowsze wymagania normy EURO 6e i posiada zaawansowaną technologię ECO.

Ten duży dostawczy model oferuje doskonały komfort, wysoki poziom bezpieczeństwa i bardzo bogate wyposażenie.

Do końca sierpnia Deliver 9 dostępny już za 111 990 PLN netto!

Maksymalna przestrzeń

Skorzystaj z 11,5 m3 przestrzeni ładunkowej, łatwo dostępnej dzięki niskiemu tylnemu stopniowi i podwójnym drzwiom, które otwierają się do 236 stopni, zapewniając łatwy załadunek wózkiem widłowym.

Przestrzeń ładunkowa
11,5 m³
Ładowność
1 185 kg
Masa przyczepy
2.800 kg

Wyposażenie

Nasz nowy model posiada w standardzie niezwykle długą listę przydatnego wyposażenia: tempomat, system audio z radiem, MP3, Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto, klimatyzację, tylne czujniki parkowania, fotel kierowcy regulowany w 8 kierunkach oraz elektrycznie sterowane szyby i lusterka.

Wnętrze

Inteligentne wykorzystanie dostępnej przestrzeni zapewnia wysoki poziom ergonomii przechowywania w kabinie kierowcy, w schowku na rękawiczki, głębokich kieszeniach w drzwiach i pod kanapą. Kierowca ma do dyspozycji 12,3-calowy ekran dotykowy HD, którym obsługiwane są wszystkie funkcje samochodu.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Maxus Deliver 9 to duży samochód dostawczy, oferujący wysokim poziom bezpieczeństwa. Samochód posiada między innymi:

  • 6 poduszek powietrznych

    MAXUS DELIVER 9 jest standardowo wyposażony w poduszkę powietrzną kierowcy, podwójne poduszki powietrzne pasażerów, dwie boczne poduszki powietrzne i dwie kurtyny powietrzne.

  • ESP

    czyli elektroniczny program stabilizacji jazdy pomaga kierowcy zachować kontrolę nad samochodem w sytuacjach, w których istnieje ryzyko utraty kontroli nad pojazdem.

  • Solidna i przemyślana konstrukcja

    W razie kolizji powoduje pochłanianie energii kinetycznej przez strefy zgniotu zapewniając maksymalne możliwe bezpieczeństwo pasażerów.

NASI DEALERZY

Dowiedź się więcej o Deliver 9 u naszych dealerów

Kolory nadwozia

Biały

Biały

Srebrny

Srebrny

GWARANCJA

Zakup samochodu dostawczego ma być bezpieczny. Dlatego Maxus Deliver 9 sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 160 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy. Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

Kontakt z Dealerem

Wypełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z jednym z naszych Dealerów.

Czego dotyczy twoje zapytanie?

Który model?

Wybierz model

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Chciałbym skontaktować się w związku z

W jakiej sprawie chcesz nawiązać z nami kontakt

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.