Już od 90 990 PLN Teraz dostępny z ofertą promocyjnego leasingu 101% !

Cena detaliczna netto po dotacji "Mój elektryk"

Wiodący w swojej klasie e-Deliver 3

Wiodący w swojej klasie e-Deliver 3 to pierwszy na świecie samochód dostawczy, który od początku do końca został zaprojektowany jako samochód elektryczny

Maxus e-Deliver 3 to pierwszy na świecie samochód dostawczy, który od początku do końca jest zaprojektowany jako samochód elektryczny, a nie jest adaptacją istniejących konstrukcji pod napęd elektryczny. Dzięki temu udało się zaoszczędzić aż 200 kg na masie samego pojazdu, co pozwoliło uzyskać dużo większą ładowność.

OFERTA PROMOCYJNA

Już od 90 990 PLN w letniej ofercie specjalnej! *
*cena detaliczna netto po dotacji w programie „Mój elektryk” oraz wyprzedaż rocznika

Dostępny również z preferencyjnym leasingiem 101 %

Zapoznaj się ze szczegółami
Szczegóły oferty promocyjnej

Kalkulacja leasingu operacyjnego oferowanego przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B, skierowanego do przedsiębiorców przy założeniu następujących parametrów: opłata wstępna: 45%, wartość wykupu: 11%, okres płatności rat leasingowych: 60 miesięcy. Promocja obowiązuje od 15.09.2023 r. do 31.03.2024 r. Przykładowa kalkulacja została przygotowana w oparciu o zmienną stawkę WIBOR 1M dla zł w wysokości 6,1%, obowiązującą na dzień przygotowania oferty tj. 15.09.2023 r. Wysokość miesięcznych rat leasingowych może się różnić w zależności od daty przygotowania oferty i obowiązującej stawki Wibor 1M. Promocja dotyczy wybranych modeli Maxus. O szczegóły pytaj w Autoryzowanych Salonach Maxus. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu leasingu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

POZNAJ SWÓJ NOWY ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Maxus e-Deliver 3 to pierwszy na świecie samochód dostawczy, który od początku do końca został zaprojektowany jako samochód elektryczny, a nie jest adaptacją istniejących konstrukcji z napędem spalinowym. Dzięki temu udało się zaoszczędzić aż 200 kg na masie samego pojazdu, co pozwoliło uzyskać dużo większą ładowność.

e-Deliver 3 występuje w dwóch różnych długościach, z przestrzenią ładunkową o pojemności 4,8 lub 6,3 m³ oraz ładownością do 930 kg, z możliwością ciągnięcia przyczepy do 1025 kg. Akumulator o mocy 50,23 kWh zapewnia zasięg 371 km (WLTP cykl miejski).

Model wyposażony jest m.in. w automatyczną klimatyzację, Apple Carplay, kamerę cofania oraz szereg funkcji związanych z bezpieczeństwem.

JEDEN ELEKTRYCZNY VAN, WIELE MOŻLIWOŚCI

Więcej informacji

Masa przyczepy do
1025 kg
Ładowność do
930 kg
 • Apple CarPlay

  e-Deliver 3 jest wyposażony w Apple CarPlay, który zapewnia doskonałą rozrywkę przez cały dzień pracy za kierownicą.

 • Dwie długości

  Wybierz między 4,8 a 6,3 m3 powierzchni ładunkowej.

 • Wygodne podróżowanie

  Kabina e-Delivera 3 jest przestronna, wygodna i praktyczna.

DWIE RÓŻNE DŁUGOŚCI

Dostępne są dwa warianty długości w modelu e-Deliver 3. Dzięki bocznie otwieranym drzwiom z tyłu ułatwiony jest załadunek wózkiem widłowym.

Przestrzeń ładunkowa w wariancie krótkim to 4,8 m³, w długim to 6,3 m³.

e-Deliver 3 został zaprojektowany dla najwyższego komfortu kierowcy i pasażera

Maxus e-Deliver 3 został zaprojektowany, aby zapewnić lepszą widoczność z fotela kierowcy na zewnątrz furgonetki. Konstrukcja pojazdu zapewnia większą kontrolę otoczenia i lepsze warunki oświetlenia w kabinie.

W standardzie otrzymujesz również bardzo bogate wyposażenie, zapewniające komfort podróży jak w samochodzie osobowym.

BATERIA I ŁADOWANIE

Informacje

Bateria
Bateria
Ładowanie DC 0-80%
45 minut
 • 50,2 kWh

  e-Deliver 3 jest wyposażony w akumulator o mocy 50,2 kWh.

 • Ładowanie DC

  Używając szybkiej ładowarki (DC) możesz skrócić czas ładowania do zaledwie 45 minut (osiągając poziom naładowania 80 proc.).

 • Odzyskiwanie energii

  Do wyboru są dwa tryby jazdy – normalny i ekologiczny. Dodatkowo możesz również wybrać pomiędzy trzema poziomami odzyskiwania energii – lekkim, średnim i mocnym. W ten sposób sam decydujesz, jak oszczędnie chcesz jeździć i ile energii chcesz odzyskać podczas hamowania.

ŁADOWANIE

e-Deliver 3 jest wyposażony w akumulator o mocy 50,2 kWh. Podczas ładowania za pomocą skrzynki ładującej ze zintegrowaną ładowarką o mocy 6,6 kW ładowanie akumulatora zajmuje około 8 godzin.

Używając szybkiej ładowarki (DC) możesz skrócić czas ładowania do zaledwie 45 minut (osiągając poziom naładowania 80 proc.).

Przeczytaj więcej o ładowaniu

ZASIĘG I ZUŻYCIE

Maxus e-Deliver 3 ma wiodący w swojej klasie zasięg w zakresie 371 km WLTP w cyklu miejskim (238 km* WLTP mieszany).

Do wyboru są dwa tryby jazdy – normalny i ekologiczny. Dodatkowo możesz również wybrać pomiędzy trzema poziomami odzyskiwania energii – lekkim, średnim i mocnym. W ten sposób sam decydujesz, jak oszczędnie chcesz jeździć i ile energii chcesz odzyskać podczas hamowania.

*Na  zasięg ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim i zależy od wybranego zestawu baterii oraz rozmiaru samochodu dostawczego.

Przeczytaj więcej o zużyciu i zasięgu

GWARANCJA

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus e-Deliver 3 sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 160 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

KOLORY

Czarny

Srebrny

Biały

NASI DEALERZY

Chcesz skontaktować się z jednym z naszych Dealerów?

Posiadamy przedstawicieli na terenie całego kraju.

Kliknij, aby znaleźć najbliższego dealera

Skontaktuj się

Potrzebujesz więcej informacji na temat Maxus e-Deliver 3? Wypełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z jednym z naszych Dealerów.

Czego dotyczy twoje zapytanie?

Który model?

Wybierz model

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Chciałbym skontaktować się w związku z

W jakiej sprawie chcesz nawiązać z nami kontakt

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.