Teraz od 135 520 PLN Teraz dostępny z ofertą promocyjnego leasingu 101% !

Cena detaliczna netto po dotacji "Mój elektryk"

Euniq5 MPV 6 miejsc

Euniq5 MPV, 6 miejscowy 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD RODZINNY

Maxus Euniq5 to 6-miejscowy duży, elektryczny i wielozadaniowy samochód rodzinny o doskonałym komforcie i dużym zasięgu. Wyposażony jest w akumulator o pojemności 70kWh, bogatą listę wyposażenia i duży bagażnik.

DUŻY, W PEŁNI ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD RODZINNY

Maxus Euniq5 to 6-osobowy, w pełni elektryczny, przestronny i elastyczny samochód rodzinny z 6 miejscami siedzącymi z dużym bagażnikiem i imponującym komfortem. Ten samochód jest idealny dla rodzin, które oczekują zarówno dużej przestrzeni, jak i dobrego komfortu siedzenia zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Ponadto samochód ma zasięg 360-437 km (WLTP mieszany / miejski), a zatem jest samochodem zarówno do użytku w mieście, jak i na długich dystansach. Posiada akumulator o pojemności 70 kWh i można go szybko naładować od 30-80% w 35 minut.

Specyfikacja techniczna i wyposażenie

WNĘTRZE

Euniq5 WNĘTRZE

Doskonały komfort
Siedzenia
Dach
Panoramiczny
Ładowanie
Bezprzewodowe
  • 6-osobowy rodzinny samochód

    Samochód wyposażony jest w 6 miejsc, zapewniając bardzo wysoki komfort siedzeń

  • Duży wyświetlacz

    Euniq5 wyposażony jest w duży, zintegrowany wyświetlacz

  • Apple CarPlay

    Wyświetlacz jest kompatybilny z Apple CarPlay, który dostarcza świetną rozrywkę podczas każdej podróży

Bezpieczeństwo

Maxus Euniq MPV ma bardzo wysoki poziom wyposażenia i posiada szereg pasywnych i aktywnych funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczne i bezproblemowe rozwiązanie.

Jest wyposażony między innymi w system automatycznego hamowania awaryjnego, elektroniczną kontrolę stabilności, system monitorowania martwego pola, tempomat adaptacyjny czy asystenta hamowania awaryjnego.

Zasięg i zużycie

Zasięg i zużycie

6-miejscowy Euniq5 to elektryczny samochód rodzinny, który łączy w sobie przestronne wnętrze, duży zasięg i napęd elektryczny. Samochód dysponuje zasięgiem 345-420 km* (WLTP mieszany/miejski) i jest dobrym wyborem niezależnie od tego czy jedziesz do i z pracy, czy na rodzinne wakacje. *Na długość zasięgu ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim.

Przeczytaj więcej o zasięgu

Ładowanie

Maxus Euniq5 6-osobowy ma pojemność baterii 70 kWh. Czas ładowania przy podłączeniu DC od 30-80% liczony jest na ok. 35 minut. Wszystkie samochody firmy Maxus mają możliwość korzystania z szybkich ładowarek w standardzie CCS.

Przeczytaj więcej o ładowaniu

Kolory

Biały

Srebrny

Polar ash (Szary)

Czarny

Nasi Dealerzy

Chcesz skontaktować się z jednym z naszych Dealerów?

Posiadamy przedstawicieli na terenie całego kraju.

Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższego dealera

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Maxusie lub zostać jednym z naszych dealerów? Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie.

Czego dotyczy twoje zapytanie?

Który model?

Wybierz model

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Chciałbym skontaktować się w związku z

W jakiej sprawie chcesz nawiązać z nami kontakt

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.