Dodatkowe oświetlenie do Twojego Maxusa

Potrzebujesz mocniejszych reflektorów w swoim samochodzie? Oferujemy wydajne i certyfikowane dodatkowe światła LED, Vision X z 5,5-letnią gwarancją. Wybierz spośród różnych rozwiązań.

Jazda w jesiennych i zimowych warunkach

Dodatkowe światła są zwykle podłączone do świateł drogowych, a zmiany w przepisach ułatwiły montaż dodatkowych świateł w samochodzie.

Obecnie obowiązują wymogi, aby reflektory były odpowiednio zamontowane i aby posiadały wymaganą homologację. To właśnie szczególnie w okresie jesienno-zimowym istnieje potrzeba dobrego oświetlenia w samochodzie. Jazda w jesiennych i zimowych ciemnościach jest wymagająca, a dodatkowo opady atmosferyczne mogą przyczynić się do pogorszenia sytuacji. Wiele osób dostrzega potrzebę lepszego oświetlenia jesienią i zimą, szczególnie na mało uczęszczanych drogach.

Wysokiej jakości oświetlenie od Vision X

Technologia LED umożliwiła uzyskanie dobrego strumienia światła ze stosunkowo małych reflektorów. Ma wiele zalet w stosunku do tradycyjnych źródeł światła, w tym niższe zużycie energii, długą żywotność i zwiększoną trwałość.

 

Vision X jest na rynku od ponad 20 lat, jest liderem w dziedzinie produktów oświetleniowych i ma jeden z najszerszej gamy produktów na rynku.

Gdzie chcesz zastosować dodatkowe oświetlenie?

Jeśli rozważasz montaż dodatkowego oświetlenia, dobrze jest zastanowić się, gdzie ma zostać skupiony strumień światła. Pamiętaj, że Twoje oczy i skupienie jako kierowcy skoncentrowane będą w kierunku najlepiej oświetlonego obszaru drogi.

Niektóre typy reflektory dają dobre oświetlenie na krawędziach drogi i wokół przodu samochodu – jest to przydatne przy małej prędkości i na krętych drogach. Inne rodzaje świateł dają dużo światła na daleką odległość od samochodu ale niewiele na boki – jest to zaleta na drogach poza terenem zabudowanym i przy większych prędkościach.

Istnieją również reflektory, które stanowią korzystne połączenie obu powyższych rodzajów. Dlatego przed podjęciem decyzji warto dowiedzieć się, jaki typ oświetlenia zapewniają dane reflektory i wiedzieć jakiego rodzaju Ty potrzebujesz.

Czego dotyczy twoje zapytanie?

Który model?

Wybierz model

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Chciałbym skontaktować się w związku z

W jakiej sprawie chcesz nawiązać z nami kontakt

Twoje pytanie

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.