Maxus na Fleet Electric Day

Fleet Electric Day to wydarzenie mające na celu propagowanie pojazdów z napędami alternatywnymi. W ramach jednodniowego testu uczestnicy zapoznali się z pełną gamą samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz zasilanych paliwami alternatywnymi, dostępnych na rynku. Założeniem tego największego spotkania branży flotowej i biznesu, jest przybliżenie technologii napędów alternatywnych przedsiębiorcom i fleet managerom.

Dostępnych do jazd testowych było kilkadziesiąt samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w tym również pełna gama modeli marki Maxus. W strefie poświęconej samochodom dostawczym reprezentowały nas e-Deliver 3 oraz e-Deliver 9. Modele osobowe Maxus w tym jedyny elektryczny pickup w Europie, T90 EV wyeksponowane były dla uczestników i wzbudzały bardzo duże zainteresowanie.

Goście wydarzenia mogli przekonać się o eksploatacji i praktycznym użytkowaniu zarówno w ruchu miejskim, jak i podmiejskim. Największą nowością marki był jednak osobowy Maxus MIFA9. Ten luksusowy model reprezentuje segment MPV i oferuje wyjątkowy komfort jazdy dla kierowcy i pasażerów.

Zdjęcia z wydarzenia kliknij tutaj.