Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży ochrony klimatu, środowiska, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju.

Ekspozycję targów POLECO tworzy grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, techniki komunalnej, odnawialnych źródeł energii, ochrony powietrza i klimatu, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy pokazali w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu.

Wraz z dealerem marki Maxus, firmą GP Truck zaprezentowaliśmy dwie zabudowy specjalne na podwoziu modelu elektrycznego modelu dostawczego e-Deliver 9 wpisujących się w obecne trendy i troski o środowisko. Pierwszą była wielozadaniowa, trójstronna wywrotka. Kolejny model to premierowa prezentacja, unikalnej w skali Europy zabudowy, bez emisyjnej śmieciarki. Jest to idealne rozwiązanie do użytku w aglomeracjach. Szczególnie przydatna może okazać się w gęstej, wielkomiejskiej zabudowie. Od razu po zakończeniu imprezy rozpoczyna swoje testy w kilkunastu polskich miastach zainteresowanych sprawdzeniem tego typu śmieciarek.

Zdjęcia z wydarzenia kliknij tutaj.