MIFA 9 - PRZESTRONNA, EKSKLUZYWNA I LUKSUSOWA

MIFA 9 jest dużym, bardzo przestronnym samochodem rodzinnym, dzięki czemu oferuje niezrównany komfort podróży. W ofercie dostępne są zarówno wersje siedmio i ośmiomiejscowa. Ma możliwość holowania przyczepy o masie 1000 kg.

Z zewnątrz Maxus MIFA ma niepowtarzany i futurystyczny kształt. Nowoczesne wnętrze jest wypełnione ekskluzywnymi detalami, najnowszą technologią i rozwiązaniami zapewniającymi rozrywkę podczas podróży.

Akumulator o pojemności 90 kWh zapewnia zasięg 440-595 km (WLTP cykl mieszany/miejski).

To idealny samochód rodzinny dla tych, którzy oczekują wygody, przestrzeni i poczucia ekskluzywności. MIFA doskonale sprawdza się również w transporcie osób w standardzie premium.

Specyfikacja techniczna i wyposażenie

Wnętrze

Podczas opracowywania MIFA 9 celem było stworzenie zaawansowanej technologicznie i luksusowej atmosfery oraz zapewnienie interaktywnych doznań.

Fotele pierwszego i drugiego rzędu posiadają elektryczną regulację, wentylację i ogrzewanie. A to nie wszystko, fotele mają również funkcję masażu, dzięki czemu będzie można cieszyć się relaksującą i komfortową jazdą.

Pasażerowie drugiego rzędu mogą cieszyć się niezależnymi fotelami z ogromną regulacją pochylenia oparcia, regulowanymi podnóżkami oraz cyfrowym panelem sterowania w podłokietnikach. Fotele w drugim i trzecim rzędzie można przesunąć całkowicie do przodu, aby zwolnić przestrzeń bagażową.

Ekskluzywnie i luksusowo

Celem przy projektowaniu modelu MIFA 9 było stworzenie zaawansowanej technologicznie i luksusowej atmosfery oraz zapewnienie interaktywnych wrażeń.

Dach
panoramiczny
Fotele klasy premium
z masażem
Ekskluzywne
detale
  • Zintegrowane ekrany

    Dzięki zintegrowanym ekranom w podłokietnikach możesz sterować funkcjami z tylnego siedzenia.

  • Pełna kontrola

    Duży ekran główny na desce rozdzielczej wyposażony jest w szereg funkcji przydatnych w podróży i zapewniających rozrywkę, a także może być połączony między innymi z Apple CarPlay.

  • Fantastyczny komfort

    Wypocznij podczas jazdy dzięki fotelom, które oferują zarówno ogrzewanie, wentylację, masaż jak i podparcie dla nóg.

Zasięg i ładowanie

Zasięg

MIFA 9 jest wyposażona w akumulator o pojemności 90 kWh, który zapewnia zasięg 440 / 595 km (WLTP w cyklu mieszanym/miejskim). *Na zasięg wpływa wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, temperatura, ciśnienie w oponach i inne czynniki. Podany zasięg jest oparty na wynikach testów w standardach WLTP, w cyklu kombinowanym i miejskim.

Ładowanie

Akumulator przyjmuje 11 kW przy ładowaniu AC (3-fazowym). Pompa ciepła jest na wyposażeniu standardowym.

Otrzymuj najnowsze informacje o MIFA 9, zapisując się do naszego newslettera!

Kontakt z Dealerem

Wypełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z jednym z naszych Dealerów.

Czego dotyczy twoje zapytanie?

Który model?

Wybierz model

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Wybierz dealera

Chciałbym skontaktować się w związku z

W jakiej sprawie chcesz nawiązać z nami kontakt

Twoje pytanie

Twoje dane kontaktowe

Nie udostępniamy Twojego adresu e-mail innym, a informacje o Maxus będziesz otrzymywać tylko od naszych sprzedawców. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj.